• Vyhledat

  • Vybrat oblast

  • Vybrat typ výletu

Koupaliště Flošna

Areál Koupaliště Flošna je unikátní komplex, který nabízí sportovně relaxační vyžití pro celou rodinu. Po celou sezónu se voda v bazénech vyhřívá na 26°C až 28°C, takže je koupání možné i při nepříznivém počasí. Ke slunění slouží nejen travnatá plocha o rozloze 10.000 m2, ale i venkovní terasy s dřevěnými lehátky a slunečníky, které jsou pro návštěvníky zdarma.

Letní koupaliště je kompletně vybaveno speciálním čistícím zařízením pro úpravu vody nejen chemicky, ale i v kombinaci čištění vody pomocí ozonu a UV.

Tobogány patří neodmyslitelně k vybavenosti každého pořádného koupaliště. Veškeré atrakce na Koupališti Flošna jsou zdarma (v ceně vstupenky). Milovníky adrenalinu zaujme skluzavka Jump. Klasický tobogán nadchne i méně odvážné milovníky vodních radovánek. Jízdu na nafukovacích kolech na dušovém tobogánu, ústícím do dojezdového bazénu s línou řekou, mohou vyzkoušet jak jednotlivci, tak i dvojice.

Na 2 terasách budovy je místo pro slunění. V areálu jsou dva kurty na plážový volejbal. Součástí areálu Koupaliště Flošna je i objekt Wellness studia. Ve studiu najdete finskou saunu, bio saunu, aroma kabinu, parní kabinu, solárium, Vichy sprchy, 2 masérny, vířivku a menší oddechový bazén.

V budově je i restaurace s letní zahrádkou a bowlingem, fitness centrum a 4 squashové kurty.

Oficiální stránky koupaliště