• Vyhledat

  • Vybrat oblast

  • Vybrat typ výletu

O nás

Vitisport Group

Internetová stránka svylety.cz je součástí skupiny Vitisport Group. Vitisport Group je mezinárodní skupina, která provozuje online magazíny v různých společenských oblastech, zejména v oblasti recenzí online obchodů, sportovních statistik a cestování. Sídlo společnosti je v Praze, v České republice.

Cestování a výlety

Jednou z oblastí, ve které skupina Vitisport působí, je cestování a cestovní ruch.

V České republice provozujeme web svylety.cz. Tato stránka nabízí ty nejlepší výlety v České republice. U každého výletu mají naši návštěvníci možnost dozvědět se o každém místě něco zajímavého. Zároveň se také dočtete, co je v okolí k vidění, jak místo hodnotí ostatní uživatelé nebo se dozvíte, jak dlouho trvá cesta vlastní dopravou i MHD.

V Německu provozujeme web BestenKinderhotels.de, který poskytuje recenze a hodnocení rodinných hotelů. Většina hotelů, jejichž popisy a recenze přinášíme, pochází z Rakouska a Německa, z oblastí s krásnou přírodou, nejčastěji z Alp.

Recenze internetových obchodů

Podobně jako u známých služeb Trustpilot nebo Trusted Shops nabízíme službu, která spotřebitelům poskytuje nezávislá hodnocení a recenze internetových obchodů. Naší největší hodnotou a silou je úplná nezávislost. V současné době působíme na trzích Německa, Itálie a České republiky.

V Itálii zveřejňujeme recenze italských internetových obchodů na portálu Grande-magazzino.it. Spotřebitelé naleznou u každého internetového obchodu také hodnocení, přehled služeb, které obchod nabízí, jako je doprava zboží, cena za dopravu nebo způsob platby, reklamace či vrácení.

Na německém trhu naleznete naše recenze německých internetových obchodů na doméně DasKufhausOnline.de. E-shopy jsou pro lepší přehled uspořádány podle kategorií. U každého e-shopu se dozvíte, jaké zboží nabízí, jaké jsou dodací, platební a reklamační podmínky a jaké zkušenosti mají ostatní zákazníci. Aktuální nabídky a slevy si můžete prohlédnout také na DasKaufhausOnline.

V České republice najdou naši zákazníci recenze českých internetových obchodů na webovém portálu Obchoďák online. Obchodak.online byl náš první portál zaměřený na hodnocení internetových obchodů. Stejně jako Heureka, největší konkurenční služba v ČR, nabízíme spotřebitelům recenze internetových obchodů, popis služeb, sortiment, způsob dopravy a reklamace. Stejně jako v Německu a v České republice mohou naši zákazníci v současné době najít v internetových obchodech probíhající slevové akce.

Sportovní statistiky

Největším projektem Vitisport Group jsou sportovní statistiky se zaměřením na fotbal, basketbal, lední hokej a házenou. Poskytujeme výsledky zápasů, ligové tabulky a nadcházející zápasy z celého světa. Na základě unikátního matematického algoritmu používáme statistická data k předpovídání pravděpodobného výsledku budoucích her.

Českou a polskou jazykovou verzi stránky, která nabízí tipy na fotbalové zápasy provozujeme na doméně vitisport.cz.