• Vyhledat

  • Vybrat oblast

  • Vybrat typ výletu

Aquapark Kladno

Aquapark Kladno

Aquapark Kladno se nachází pouhých 25 km od hlavního města Prahy a má vedle vstřícné otevírací doby a příznivých cen také další doplňkové služby pro návštěvníky, je totiž součástí unikátního komplexu sportovišť disponující širokou škálou možností sportovního vyžití a relaxace. Prakticky na jednom místě se nachází atletický stadion, trampolínový park, letní koupaliště, kladenská sportovní hala, několik venkovních hřišť, cyklostezka, a to vše v krásném prostředí u lesoparku Lapák. V bezprostřední blízkosti aquaparku naleznete také možnost pro ubytování ve tříhvězdičkovém Sport Hotelu Sletiště.

Samotný aquapark Kladno je rozdělen na dvě části, na plavecký bazén a pavilon atrakcí. Krytý bazén má 25m. Celý aquapark je čistý, pěkný a udržovaný. Oproti Praze je v aquaparku méně lidí. Tobogány v aquaparku jsou se stopkami, takže děti i dospělí mohou mezi sebou soutěžit o rychlejší sjezd.

Aquapark Kladno je na malé město docela dobrý, avšak přeci jen opravdu dost malý. Pokud nejste zrovna saunový nebo plavecký typ, asi se budete po čase nudit. Kladenský aquapark je zaměřený hodně na děti. Celkový dojem z aquaparku se dá shrnout jako malý, ale hezký. Je ovšem fakt, že náročnější návštěvníci se možná budou pozastavovat nad tím, zda není příliš nadnesené nazývat místo aquaparkem.

V roce 2019 prochází aquapark rekonstrukcí, což mu jistě pomůže, nicméně přináší některá omezení. Tato omezení budou postupně zasahovat do celé letní sezóny, což není nejideálnější časování pro rekonstrukci aquaparku. Před návštěvou proto doporučujeme navštívit webové stránky aquaparku, které informují o aktuálním stavu rekonstrukce a všem omezeních a uzavírkách.

V rámci rekonstrukce areálu mají být rovněž instalovány dva nové tobogány s vlastním dojezdovým bazénem a 1 skluzavka s dojezdem do bazénu. 

Odkazy:
Stránky aquaparku