• Vyhledat

  • Vybrat oblast

  • Vybrat typ výletu

Pohádková říše Fábula

Zábavní park Fábula

Zábavní park Fábula se nachází v Kamenici nad Lipou. Do jeho nabídky patří například únikovka „Útěk ze žaláře“, interaktivní výstava panenek, království hlavolamů, přírodní bludiště, tvořivé dílny, obří společenské hry a mnoho dalšího. Vstoupíte do temného sklepení a ztraceného světa při cestě za Igráčkem. Nově je otevřeno obří tunelové bludiště ze zahradního tobogánu a strašidelné bludiště.

Špatné počasí vám rodinný výlet nepokazí. Program a zábava pro děti i dospělé jsou připraveny pod střechou, venku i v chládku pohádkového sklepení. Takže pokud vás čeká dovolená s dětmi a předpověď počasí straší deštěm, či teplotami nad 30 stupňů, zážitkového parku Fábula je na to připraven.

V horkém letním počasí se lze příjemně zchladit v pohádkovém sklepení a v dalších prostorách této prvorepublikové stavby. Tlusté kamenné zdi zajistí příjemný chládek.

Venkovní část areálu tvoří mini ZOO, zámecké bludiště, dětská hřiště a velké tunelové bludiště.

Uvnitř se nachází hra Cesta za pokladem v pohádkovém sklepení, hlavolamy, dílny, únikovka „Útěk ze žaláře“, strašidelné bludiště, výstava panenek nebo střelnice.

Areál nabízí možnosti občerstvení v hostinci U Loupežníka nebo v Pohádkové cukrárně

Pokud si to u Fábuly chcete užít opravdu naplno, zvolte raději pohodlné oblečení. V dílnách sice dostanete zástěrku, ale i tak nechte nejnovější modely oblečení raději doma.

Parkování zdarma je možné na parkovišti přímo před areálem. A pokud se rozhodnete prohlédnout si zajímavá místa městečka Kamenice nad Lipou, můžete klidně zaparkovat kdekoliv v centru, od náměstí a zámku je to do zábavního parku kousek pěšky.