• Vyhledat

  • Vybrat oblast

  • Vybrat typ výletu

Aquapark Uhřice

Aquapark Uhřice je ideální destinací pro všechny, kteří hledají zábavu, osvěžení a relaxaci v horkých letních dnech. Nachází se v obci Uhřice v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji, asi 26 km severozápadně od Hodonína a 31 km jihovýchodně od Brna. Obec Uhřice má bohatou historii, která sahá až do 12. století, kdy byla založena olomouckým knížetem Otou a jeho manželkou Eufémií. V obci se nachází také zámek z 18. století, který je kulturní památkou a prochází rekonstrukcí.

Aquapark Uhřice nabízí širokou škálu atrakcí pro malé i velké návštěvníky. V areálu se nachází plavecký bazén s dráhou pro kondiční plavání, dětské brouzdaliště, tobogan, dvě skluzavky, masážní lavice, trysky a lůžka, chrliče, vodní clona i hřiště na volejbal. Všechny vodní atrakce jsou v ceně vstupného, které je velmi příznivé. Dospělí zaplatí 100 Kč, děti do 15 let a ZTP 50 Kč a děti do 3 let mají vstup zdarma. Po 18. hodině je vstupné pouze 40 Kč. Každý pátek je možné si užít večerní koupání do 22:00 hodin.

V areálu aquaparku se nachází stánek s občerstvením, kde si můžete dopřát něco dobrého k jídlu i pití. Nabídka zahrnuje například smažený obalovaný špíz, párky, hranolky, saláty, zmrzlinu, pivo, limonády nebo kávu. Pokud máte chuť na něco sladkého, můžete si také zakoupit domácí koláče nebo perníky.

Aquapark Uhřice je otevřen od druhé poloviny června do začátku září každý den od 10:00 do 20:00 hodin. V době školního roku je možné si aquapark pronajmout pro soukromé akce nebo školní výlety. Aquapark pořádá také různé akce pro veřejnost, jako například dětský den, soutěže ve sklouzávání nebo koncerty.

Parkování je zdarma a k dispozici je asi 70 parkovacích míst v okolí areálu. Pokud jedete vlakem nebo autobusem, můžete vystoupit na zastávce Uhřice u Kyjova a pak pokračovat pěšky asi 1 km po silnici směrem na Čejč.

Webové stránky aquaparku Uhřice