• Vyhledat

  • Vybrat oblast

  • Vybrat typ výletu

Farmapark Soběhrdy

Farmapark Soběhrdy leží jen 29 km od Prahy, takž po D1 jste tu do půl hodinky. Na rozloze 25 ha zde najdete zvířata z farem z celého světa. Uvidíte, jak se kolem vás prochází velbloudi, klokani, pštrosi, buvoli, lamy, prasátka, vysokohorské krávy a dalších skoro 250 zvířat.

Ve Farmaparku se dostanete se do přímého kontaktu se zvířaty. Můžete si je pohladit a na vlastní oči je uvidíte tak, jak žijí na všech kontinentech. Domestikovaná zvířata jsou všude kolem vás a i ve velkých výbězích, kde se dokáží sami uživit. Můžete je nakrmit a poznat je v prostředí, ve kterém žijí v různých koutech světa.

Farmapark je novým konceptem zábavního areálu pro dospělé i děti, který se mění s jarem, létem, podzimem i zimou tak, jako příroda kolem nás. Tvoří ho venkovní a interiérový areál. Areál je rozdělen podle kontinentů, kde se můžete postupně seznámit celkově s 60 druhy zvířat a dozvíte se, jak žijí ve své domovině a vše o jejich původu.

Navíc areál leží v malebném údolí, na čerstvém vzduchu, kde rychle vyhládne takže přijde vhod možnost upéct si buřty na připraveném ohništi.

Odkazy:
Stránky farmaparku Soběhrdy