• Vyhledat

  • Vybrat oblast

  • Vybrat typ výletu

Aquapark Slaný

Aquapark Slaný se nachází v sousedství víceúčelové sportovní haly. Příjemný aquapark je vhodný jak pro děti, tak i pro dospělé. Otevřený je každý den. 

V aquaparku Slaný si můžete s dětmi sjet tobogán dlouhý 87m, nebo se ponořit do divokého vodního koryta. Můžete si také přijít zaplavat do bazénu, který má 5 drah a délku 25 m. Děti mohou trávit čas v malém bazéně s hloubkou 0,60m a dětskými atrakcemi. K relaxaci slouží vířivka Whirpool. K dispozici jsou také tři vzduchová masážní lůžka, protiproud a dámská a pánská parní sauna. V letních měsících lze k odpočinku využít i venkovní travnatou plochu.

Aquapark je populární nejen mezi obyvateli Slaného, ale i mezi obyvateli nedalekého Kladna, zejména mezi těmi, kteří si chtějí v klidu zaplavat. Aquapark Slaný sice není nejnovější , ale na druhou stranu v něm není přeplněno a dá se v něm v klidu pohybovat. To, že aquapark ve Slaném není přeplněný je jednou z jeho největších předností.  Na některých místech je sice vidět, že zub času již zahlodal, ale zase čisto je opravdu všude. To však nic nemění na tom, že do některých částí aquaparku by již chtělo trochu zainvestovat.

Je třeba přiznat, že aquapark ve Slaném patří mezi ty méně vybavené aquaparky.

V nejparnějších dnech se můžete občerstvit v baru přímo z bazénu. 

Pokud shrneme přednosti a nedostatky Slánského aquaparku je třeba konstatovat, že se na dnešní dobu již nejedná o žádný zázrak. Na druhou stranu pro malé děti je zde stále spousta bezpečné zábavy, parkování je pohodlné a zdarma a v aquaparku obyčejně nebývá přeplněno.

 

Odkazy:
Oficiální stránky aquaparku