• Vyhledat

  • Vybrat oblast

  • Vybrat typ výletu

Park Mirakulum

Park Mirakulum najdete v Milovicích, při ulici Topolová v části Mladá. Park je snadno dostupný jak autem, tak veřejnou dopravou.

Nepřehlédnutelnou dominantou Mirakula je dřevěný hrad, který se promítl i do loga parku. Děti zde překonávají až desetimetrové výškové rozdíly, visuté mostky, skluzavky, rozhledny. Je v něm umístěný tobogán i podzemních chodby.

Park Mirakulum se rozkládá na 10 hektarech. V různorodosti herních prvků si vybere snad každé dítě, to, co ho baví. Najdete zde obří houpačky, lanové centrum, dvoupatrový hrad, 2 velké vzduchové polštáře, různá houpadla, síťové prolézačky a také minizoo se zvířaty, které si děti mohou nakrmit.

V areálu je možnost vlastního grilování, kde je dostatek upravených travnatých ploch přímo k tomu určených. Pokud si donesete vlastní maso, klobásy či cokoliv jiného na grilování, tak si zde můžete zapůjčit vše potřebné ke grilování a udělat si vlastní soukromou párty přímo v Mirakulu. Může to být o hodně zajímavější varianta oběda než fronty u stánků z občerstvením.

Děti se v Parku Mirakulum nudit nebudou je tady opravdu hodně aktrakcí a možností zábavy, takže zde bezproblému vydržíte po celý den. Parkování je vyřešeno dobře a zdarma přímo před areálem. Park má na zimě zavřeno. Sezona v parku začíná zhruba od poloviny dubna. Pro přesné informace navštivte webové stránky parku Mirakulum.

Odkazy:
Webové stránky parku Mirakulum