• Vyhledat

  • Vybrat oblast

  • Vybrat typ výletu

Adventure golf Horní Bezděkov

Adventure Golf Horní Bezděkov je prvním certifikovaným osmnáctijamkovým hřištěm v České Republice, které bylo uvedeno do provozu v roce 2009. Par hřiště je 36 (všechny jamky mají par 2). Na všech jamkách je možné dosáhnout eso, ale na druhou stranu i zkušený hráč zahraje některou jamku na 3, 4 i více úderů, v tom je naše hřiště dostatečně zrádné.

Zahrát naše hřiště pod par se zatím povedlo jen několika desítkám hráčů a takový výsledek je opravdu excelentní. Za výborný výsledek se ale považuje i hra s konečným součtem úderů pod 40, pro začínající a rekreační hráče je úspěchem zahrát naše hřiště pod 50. Rekord hřiště je v současné době 26 úderů.

Součástí areálu je nejen hřiště adventure golfu, ale i srub, ve kterém je útulná Tyrolská hospůdka a kavárna. Od pátku do neděle a ve svátky se zde vaří pravá tyrolská jídla podle originálních receptů z Jižního Tyrolska. Tyrolské špeky a sýry jsou dováženy přímo od výrobce v Tyrolských Alpách. Adventure golf Horní Bezděkov lze tedy doporučit, jak vyznavačům golfové hry, tak milovníkům Alpské kuchyně.

Stránky adventure golf v Horním Bezděkově