• Vyhledat

  • Vybrat oblast

  • Vybrat typ výletu

Fajnpark

Fajnpark

FAJNPARK je největší zábavním parkem ve východních Čechách, který se rozprostírá na ploše 110.000m2 na místě bývalého vojenského prostoru v Chlumci nad Cidlinou. FAJNPARK je místem, jehož návštěvou dostanete možnost vyzkoušet si mnoho originálních atrakcí, dozvědět se nové informace, zasportovat si, relaxovat, ale především prožít mnoho radosti s dětmi. 

Fajnpark nabízí pro děti více než 40 různých atrakcí a více než 30 modelů dinosaurů a obřího hmyzu.

Fajnpark v sobě spojuje největší trampolínové centrum pod širým nebem v Česku – Hopsálkov, písečná hřiště na plážový tenis a volejbal, vodní a vzduchová děla, Mini cars, na kterých je možno se prohánět po hned několika tratích různé obtížnosti, hřiště pro nejmenší – Miniměsto, vybavené mlžítkem pro případy horkého počasí,  úžasný  Dinoprales plný pohybujících se a řvoucích prehistorických ještěrů, procházku Zvířátkovem a Kozovem, při které je možno procházet se přímo výběhem s kozami, lamami, ovcemi, oslíky i klokany a v neposlední řadě Bosov – stezku bosou nohou a poklidnou relaxační zónu. 

Ve Fajnparku je k dispozici občerstvení s dostatečným počtem míst k posezení. Atrakce jsou zde nepřetržitě kontrolovány personálem, který dohlíží na bezpečnost provozu a jako bonus je pro návštěvníky každý den připraven bonusový program, který nabídne každý den něco jiného. Návštěvníci se tedy mohou kromě dovádění v klidu posadit, poslechnout si hudbu, shlédnout divadelní představení nebo se třeba něco dozvědět o výcviku psů, jízdě na koni, sokolnictví, či si sami vyrobit něco hezkého v rámci nejrůznějších dílen a workshopů.

S návštěvou Fajnparku můžete spojit i návštěvu nedalekého zámku Karlova koruna v Chlumci nad Cidlinou.

http://www.fajnpark.cz/