• Vyhledat

  • Vybrat oblast

  • Vybrat typ výletu

Fashion-Arena-Prague-Outlet

Fashion Arena Prague Outlet

Fashion Arena Prague Outlet je největší outletové centrum v České republice, kde najdete více než 200 světových značek se slevami 30 až 70 %. Nachází se na východním okraji Prahy, v blízkosti dálnice D1, a je snadno dostupné autem i veřejnou dopravou. Pokud hledáte kvalitní a stylové oblečení, doplňky, kosmetiku nebo dárky za výhodné ceny, Fashion Arena Prague Outlet je ideálním místem pro vás.

Historie Fashion Arena Prague Outlet sahá do roku 2007, kdy bylo otevřeno první outletové centrum v České republice pod názvem Freeport Fashion Outlet. V roce 2012 došlo k rebrandingu a změně názvu na Fashion Arena Prague Outlet. Od té doby se centrum neustále rozvíjí a nabízí široký výběr značek, služeb a aktivit pro návštěvníky.

Fashion Arena Prague Outlet je rozdělena do dvou částí: Pěší zóna a Restaurace – terasa. Pěší zóna je hlavní nákupní oblast, kde najdete obchody s oblečením, obuví, šperky, hodinkami, kabelkami, sportovním vybavením, hračkami, knihami a dalšími produkty. Restaurace – terasa je prostor v prvním patře, kde si můžete odpočinout a občerstvit se v některé z restaurací, kaváren nebo cukráren. Z terasy máte také krásný výhled na okolní krajinu.

Mezi nejznámější značky, které najdete v Fashion Arena Prague Outlet, patří například Adidas, Calvin Klein, Diesel, Guess, Lacoste, Levi’s, Nike, Tommy Hilfiger, Versace a mnoho dalších. Každý den se můžete těšit na speciální nabídky a slevy, které vám umožní ušetřit ještě více peněz. Pokud se stanete členem Fashion Clubu, budete mít navíc přístup k exkluzivním výprodejům a akcím, které jsou určeny pouze pro členy. Členství je zdarma a stačí se zaregistrovat na webu nebo v informačním centru.

Pokud chcete být v obraze o nejnovějších trendech a novinkách z módního světa, můžete si přečíst online magazín Fashion Arena Prague Outlet, kde najdete tipy, rady a inspiraci od profesionálních stylistů a blogerů.

Pokud se chcete dostat do Fashion Arena Prague Outlet autem, můžete využít bezplatné parkoviště s kapacitou 2200 míst. Centrum se nachází na adrese Zamenhofova 440, Praha 10 – Štěrboholy. Pokud jedete po dálnici D1 směrem od Brna nebo Ostravy, sjeďte na exitu 2A směrem na Štěrboholy. Pokud jedete po dálnici D1 směrem od Prahy, sjeďte na exitu 3 směrem na Hostivař. Centrum je dobře značené a viditelné z dálnice.

Pokud se chcete dostat do Fashion Arena Prague Outlet veřejnou dopravou, můžete využít bezplatný autobus, který jezdí každých 30 minut z metra Depo Hostivař (linka A) a zpět. Autobus má zastávku přímo před vchodem do centra. Jízdní řád najdete na webu nebo v informačním centru. Můžete také jet autobusem číslo 183 z metra Skalka (linka A) nebo z metra Háje (linka C) a vystoupit na zastávce Sídliště Štěrboholy. Odtud je to pěšky asi 10 minut k centru.

Internetové stránky Fashion Arena Prague Outlet