• Vyhledat

  • Vybrat oblast

  • Vybrat typ výletu

pop-airport

POP Airport

POP Airport je unikátní outletové a zábavní centrum v blízkosti pražského letiště Václava Havla, kde v 80 obchodech nakoupíte 200 značek se slevami 30 až 80 %. POP Airport je ideálním místem pro ty, kteří hledají zábavu, relaxaci a nakupování za výhodné ceny. V tomto článku vám představíme, co všechno můžete v POP Airport zažít, jak se tam dostanete a jaká je jeho historie a zajímavosti.

POP Airport se nachází na adrese K Letišti 57, 161 00 Praha 6 – Ruzyně, pouhých pět minut jízdy od terminálů letiště. Můžete se tam dostat autem po dálnici D7 nebo po silnici E48. POP Airport nabízí zdarma více než 2000 parkovacích míst. Pokud nemáte auto, můžete využít veřejnou dopravu. Z letiště jezdí autobus číslo 100 do zastávky Zličín, odkud jezdí zdarma kyvadlová doprava do POP Airport každých 30 minut. Z centra Prahy můžete jet metrem linky B do stanice Zličín a pak nasednout na kyvadlový autobus. Kyvadlová doprava jezdí od pondělí do soboty od 9:30 do 20:30 a v neděli od 9:30 do 19:30.

POP Airport je rozdělen na dvě části: POP Outlet a POP Fun. POP Outlet je součástí outletového a zábavního centra POP Airport . V POP Outlet nakoupíte supervýhodně. Ve více než 80 obchodech se stovkami značek pořídíte módu, sportovní vybavení, spodní prádlo, obuv, kabelky, doplňky, kosmetiku, potřeby pro domácnost, hračky a mnohem víc se slevami 30 až 80 % každý den. V POP Outlet najdete známé světové značky jako Nike, Karl Lagerfeld, Adidas, Guess, Pepe Jeans, Calvin Klein, Tom Tailor či Diesel. POP Outlet je navržen ve stylu staré Prahy s unikátními fasádami a dekoracemi. Procházka mezi obchody je jako cesta do minulosti.

POP Fun je druhou částí outletového a zábavního centra POP Airport . POP Fun je místo pro rodinnou zábavu a relaxaci. Zde najdete světově unikátní muzeum dinosaurusů DinoPark , kde se můžete setkat s více než 50 modely pravěkých plazů v životní velikosti a naučit se spoustu zajímavostí o jejich životě. DinoPark nabízí také dětské hřiště, paleontologickou pískoviště, 3D kino a obchod se suvenýry Další atrakcí v POP Fun je expozice klasických vozů Classic Cars , kde si můžete prohlédnout více než 200 ikonických automobilů z různých období historie. Od starožitných kočárů přes sportovní vozy až po luxusní limuzíny. Expozice je doplněna o zajímavé informace o historii automobilismu, technických parametrech vozů a jejich majitelích Pokud máte rádi adrenalin, můžete si vyzkoušet zábavní park Majaland , kde na vás čekají různé atrakce jako horská dráha, kolotoč, nebo trampolíny.

Internetové stránky POP Airport