• Vyhledat

  • Vybrat oblast

  • Vybrat typ výletu

Merlinův dětský svět

Merlinův dětský svět

Merlinův dětský svět je součástí areálu Excalibur city v Hatích. Excalibur City je nákupní a zábavní centrum pro celou rodinu, které leží na hranicích mezi Českou republikou a Rakouskem, u bývalého hraničního přechodu Hatě, Znojmo.

Merlinův dětský svět nabízí více než 200 atrakcí – na zemi,ve vodě, ve vzduchu i pod střechou. Najdete zde například autodráhy, skoky lodičkou do vody, ruské kolo, pirátskou loď, balónkovou střílnu, pirátskou střílnu, kolotoče, skluzavky a mnoho dalšího.

Součástí areálu je také lanové centrum Sky Trail, které se rozprostírá více než 20 m nad zemí a nabízí výhled na celý areál Excalibur City.

Děti se vyřádí na motokárách, čtyřkolkách nebo si mohou vyzkoušet své dovednosti a znalosti silničního provozu na dětském dopravním hřišti. V Merlin´s Kinderwelt jsou atrakce jak venku, tak ve vnitřní části, takže se tam děti zabaví za každého počasí.

Vstup do areálu je zdarma. Platí se až za atrakce a to prostřednictví Merlinových tokenů – žetonů, které je možné zakoupit na místě ve výměnných automatech. Atrakce nejsou úplně nejnovější, ale děti se na nich i tak dobře a dlouho zabaví.

Webové stránky Merlinova dětského světa