• Vyhledat

  • Vybrat oblast

  • Vybrat typ výletu

Krtkův svět

Krtkův svět

Krtkův svět se nachází v Praze Dolních Měcholupech. Mezi Kutnohorskou ulicí a železniční tratí na České Budějovice najdete ze dřeva vybudovaný areál se třemi desítkami atrakcí. Jsou tu klouzačky, houpačky, trampolíny, prolézačky, pohádkový les, vodní svět, venkovní divadlo či obří dřevěný krmelec, zapsaný v knize rekordů.

Pro parné letní dny nabízí Krtkův svět jednu zajímavou výhodu: prakticky celý se nachází pod vzrostlými borovicemi, duby a modříny, které při slunných dnech vytvářejí příjemný stín a chládek.

Krtkův svět je městskou i osobní dopravou nějakých 15 minut od centra, situovaný jen kousek od obřích sídlišť na Jižním Městě či v Petrovicích. Pár kroků od vchodu do areálu jsou autobusová i vlaková zastávka (Praha – Horní Měcholupy) a areál má k dispozici celkem 450 parkovacích míst.

Těšit se můžete na řadu přírodních prolézaček, chybět nesmí skluzavky a houpačky, skákaní zajistí populární vzduchové polštáře a trampolíny, lanové centrum ocení i rodiče, parné horké dny osvěží vodní hřiště a sprchy, ideální pro rodinné oslavy jsou oddělená grilovací místa.

Po celém parku najdete nespočet dřevěných soch lesních zvířat, ale zároveň tu najdete i živá zvířata.

V Ktkově světe si můžete i pronajmout gril včetně příslušenství. Zakoupit již připravené maso a navíc si do piknikového košíku nakoupit nějaké ty dobroty na mlsání včetně třeba lahvinky Prosecca.

Oficiální webové stránky Krtkova světa