• Vyhledat

  • Vybrat oblast

  • Vybrat typ výletu

Krytý bazén Sokolov

Krytý bazén Sokolov nabízí široké veřejnosti možnost aktivní formy odpočinku a sportovního vyžití v klidném a příjemném prostředí zámeckého parku poblíž centra města.

Areál v současné době návštěvníkům nabízí 25 m bazén s chrličem, dva whirlpooly, dva tobogány v délkách 93 m a 23 m. Pro děti je dispozici dětský bazének s teplejší vodou vybavený vodními atrakcemi a skluzavkou. V oddělených sprchách jsou návštěvníkům dále k dispozici parní komory zvlášť pro muže a ženy. Všechny atrakce včetně parních komor mohou návštěvníci bazénu využívat zdarma.

Součástí areálu jsou také prostory k saunování. Sauna je vybavena saunovou komorou pro dvanáct osob, ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou s lehátky. Zázemí sauny nabízí  posezení spojené s možností konzumace rozmanitého sortimentu nápojů. Saunu je možno využít samostatně nebo v kombinaci s návštěvou bazénu. Provoz sauny je v jednotlivých dnech oddělen zvlášť pro muže a ženy. V areálu je možné navštívit také solárium nebo masáž.

Krytý bazén Sokolov má také občerstvení s výhledem na bazén, které mohou využívat návštěvníci od bazénu společně s příchozími návštěvníky.

Odkazy:
Oficiální stránky bazénu v Sokolově